Sosyal Medya | Hizmetler

Sosyal Medya

Sosyal Medya Yönetimi

Takipçilerinizi sosyal medyada büyütmek, ağız ve yönlendirmelerinizi artırmanıza yardımcı olacaktır. Sosyal medya pazarlama hizmetlerimiz takipçilerinizi alakalı insanlarla arttırmanıza yardımcı olacaktır. Takipçilerinizin, tipik müşterilerinizin demografik özellikleri, ilgi alanları ve davranışlarıyla eşleşmesini sağlayacağız.

Kitlenizle bağlantı kurarak güçlü bir bağlantı kurduğunuzda, sizden satın alma olasılıkları daha yüksektir. Sosyal medya yayınlarınızdaki katılımınızı (beğeniler, yorumlar vb.) Artırmanıza yardımcı olacağız. Hedef kitlenizle ne kadar etkileşim kurarsanız, bağlantınız o kadar güçlü olur.

Web sitenizin trafiğini artırmak, potansiyel müşterileri ve satışları doğrudan etkileyecektir. Web sitenize yoğun miktarda trafik çeken sosyal medya reklam kampanyaları geliştirmeye odaklanacağız. Dönüşümleri artırmak için, en son web sitesi ziyaretçilerinin önünde kalabilmek için reklamları yeniden hedefleyebiliriz.

Facebook & Instagram Reklamcılığı

Facebook ve Instagram reklamcılığı için mevcut hesaplarınızın Business Manager hesabımıza tanımlanması gerekmektedir. Firma sayfanızın, Instagram hesabınızın, Pixel ve ürün kataloglarınızın tarafımıza tanımlanması ile birlikte kurulum veya optimizasyon sürecimiz başlamaktadır. Bütçe ve performans paralelinde ilerlenerek en yüksek performanslı sonuçların alınması hedeflenmektedir.

Youtube Reklamcılığı

Youtube için ise Adwords hesabımıza yetki vermeniz ile birlikte çalışmalara başlanılmaktadır. Youtube reklamcılığı içerisinde Trueview ve Discovery adı altında temelde 2 farklı reklam modeli bulunmaktadır. İsteğiniz ister görüntülenme kazanmak isterse de abone kazanmak olsun her iki reklam modelini de uygun şekillerde kullanarak amacınıza ulaşmaya katkı sağlıyoruz.

Sosyal Medya Geliştirdiğimiz Firmalara Göz Atın.